אזניות איירפודס פרו 2 אלחוטיות Airpods pro 2 with charging case Apple, USB

Availability:

2 במלאי


צבע לבן
דגם AirPods Pro 2
יצרן Apple
סקירה

הכירו את ה-AirPods Pro 2, הדור השני של אוזניות איירפודס פרו הפופולריות של אפל. האוזניות המתקדמות של אפל מיועדות להאזנה למוזיקה ולשיחות טלפון, ויש בהן מספר טכנולוגיות מתקדמות שהופכות את חווית ההאזנה לעוצמתית במיוחד. אחד המאפיינים המרכזיים של איירפודס פרו 2 הוא שבב H2, שבב של אפל שמאפשר לאוזניות לבצע משימות מתקדמות כמו ביטול רעשים אקטיבי, מצב ״שקיפות אדפטיבית״ ותכונות נוספות.

 

תכונת ביטול רעשים אקטיבי משופרת

ביטול רעשים אקטיבי הוא אחד המאפיינים הבולטים ביותר של איירפודס 2 והוא משופר עד פי 2 בהשוואה לדור הקודם. התכונה הזו משתמשת באלגוריתמים מתקדמים כדי לנתח את הרעש שסביבכם ולאחר מכן ליצור "אנטי רעש" כדי לבטל אותו. המשמעות היא שאפילו בסביבות רועשות במיוחד תוכלו לשמוע את המוזיקה או את שיחת הטלפון שלכם בבירור מבלי שכל רעשי הרקע יפריעו. התכונה הזו יעילה במיוחד בנסיעה ברכבת או בטיסה, ממש תרגישו איך היא משתיקה את רעשי הרקע שמסביב. אם אתם מתאמנים במכון כושר שמשמיעים בו מוזיקה, תכונת ביטול הרעשים תנתק אתכם מהסביבה ותוכלו להתמקד באימון שלכם. עובדים באופן ספייס והחברים שלכם לעבודה מפריעים לכם להתרכז? הכניסו את אוזניות איירפודס 2 ותוכלו להתמקד במשימות שלכם ללא הפרעות.

 

איירפודס פרו 2 של אפל כוללות גם מצב שקיפות אדפטיבית שמאפשרת לכם לשמוע את הסביבה כשאתם צריכים, כמו אם אתם הולכים ברחוב סואן וצריכים לשים לב לרעשי רקע. אם אתם נמצאים בתחנת הרכבת ורוצים לשמוע את הודעות הכריזה בנוגע לשינויים בלוח הזמנים תוכלו להעביר למצב שקיפות ולא תפספסו את ההודעות. אלגוריתם ביטול הרעשים מסוגל להתאים את עצמו לצורת האוזן הייחודית של כל אחד ואחת מכם, מה שמבטיח ביצועים אופטימליים של ביטול רעשים. ניתן להתאים את רמת ביטול הרעשים להעדפה שלכם באמצעות ההגדרות באייפון או באייפד שלכם.

 

מתאמי סיליקון להתאמה מיטבית לאוזניים

תכונה נוספת שמייחדת את האיירפודס 2 פרו היא ארבעה זוגות של מתאמי סיליקון לאוזניים. הערכה מגיעה עם מתאמי אוזניים בגודל מסוים ויש בה עוד שלושה זוגות מתאמים בגדלים שונים, כדי שכל אחד ואחת מכם תוכלו למצוא את המתאמים שיושבים בול בתוך האוזן שלכם. הגדלים השונים מבטיחים התאמה נוחה יותר עם מניעת נפילת האוזניות אל מחוץ לאוזן גם בפעילויות עצימות כמו ריצה מהירה. בנוסף, מתאמי הסיליקון עוזרים לשפר את איכות הצליל של האוזניות. המתאמים עשויים מחומר רך ועמיד שמספק התאמה נוחה ואוטם את תעלת האוזן, מה שעוזר לחסום רעשים חיצוניים ולשפר את איכות הבס של האוזניות.

 

מארז הטעינה של AirPods Pro 2

אוזניות איירפודס פרו 2 מגיעות עם מארז טעינה שיש לו מספר תכונות מתקדמות. המארז כולל סוללה מובנית שיכולה לטעון את האוזניות מספר פעמים, כך שאתם יכולים להשתמש בהן כל היום מבלי לחפש שקע טעינה. נגמרה הסוללה של האוזניות כשאתם בדיוק בדרכים? אין שום בעיה, הכניסו אותן למארז הטעינה ותקבלו זמן האזנה נוסף. MagSafe היא טכנולוגיה שפותחה על ידי אפל והיא מאפשרת לטעון ולהסיר מטעינה מכשירים כמו איירפודס פרו 2 באמצעות מגנטים. מארז הטעינה של איירפודס 2 כולל סדרת מגנטים מובנית שמאפשרת להם להיצמד אל המארז במיקום הנכון לטעינה. התכונה הזו מקלה את הנחת האוזניות והטענתן מבלי להתעסק עם מחברים, חוטים ויציאות.

 

כשהאוזניות נמצאות במארז, המגנטים מיישרים אותן בצורה נכונה ומוודאים שהן מחוברות כהלכה לפיני הטעינה. המגנטים מחזיקים את האוזניות בצורה מאובטחת במקומן, כך שהן לא ייפלו בטעות מהמארז. אתם יכולים ממש לבדוק את זה כשאתם מקבלים את האוזניות – פתחו את המארז והפכו אותו, האוזניות נשארות ממוגנטות למקומן. אפל עושה שימוש בטכנולוגיית MagSafe במארזי איירפודס פרו 2, ובדגמי אייפון 12 ומעלה. ניתן אפילו לטעון שני מכשירים בו זמנית, כמו למשל מכשיר האייפון שלכם ואיירפודס פרו 2, עם הספק מקסימלי של 15W.

 

בנוסף, טכנולוגיית MagSafe מאפשרת לאוזניות לזהות מתי הן בתוך האוזן ולהפעיל או להשהות צליל באופן אוטומטי כשאתם מסירים אותן מהאוזניים או מכניסים בחזרה. זוהי תכונה נוחה, מכיוון שהיא מבטלת את הצורך לשלוט באופן ידני על השמעת אודיו. אם לסכם את הפרק על טכנולוגיית MagSafe, זוהי דרך נוחה ובטוחה לטעינת ואחסנת איירפודס פרו 2 ואביזרי אפל נוספים. מארז הטעינה מצויד גם בנורת LED כדי לספק לכם מידע על רמת הסוללה של המארז והאוזניות.

 

זמני האזנה וסוללה של AirPods Pro 2

בכל הנוגע לזמני האזנה וטעינה, איירפודס פרו 2 מציעות עד 6 שעות האזנה ועד 4.5 שעות דיבור בטעינה אחת כשתכונת ביטול הרעשים האקטיבי פועלת. מארז הטעינה מספק עד 30 שעות האזנה ועד 24 שעות של זמן שיחה כשביטול הרעשים האקטיבי מופעל. אתם בטיסה ארוכה וזמן ההאזנה שלכם למוזיקה הסתיים? בלי לחץ – כל מה שאתם צריכים לעשות זה להכניס את האוזניות למארז הטעינה לחמש דקות בלבד ותקבלו שעה נוספת של האזנה.

 

בנוסף לתכונות שהזכרנו עד עכשיו, לאיירפודס פרו 2 יש תכונת הפעלה/כיבוי אוטומטית והשהייה כשאתם מוציאים או מחזירים אותן לאוזן, כמו גם תכונת שמע מרחבית חדשה שמספקת חוויה סוחפת ממש כמו באולם קולנוע. האוזניות גם עמידות בפני זיעה ומים בתקן IPX4, והמשמעות היא שהן יכולות לעמוד בפני זיעה או גשם, מה שהופך אותן למתאימות לשימוש במהלך אימון ואפילו ריצה בחורף.

 

סירי תעזור לכם לתפעל את האוזניות

את אוזניות איירפודס פרו 2 ניתן להפעיל באמצעות תכונת "היי סירי", העוזרת הווירטואלית של אפל. תכונה זו מאפשרת לגשת לסירי מבלי ללחוץ על כפתורים כלשהם באוזניות או בכל מכשיר אחר. במקום זאת, פשוט אמרו "היי סירי" ואחריה את הבקשה. ניתן להשתמש בתכונה זו לביצוע מגוון משימות, כמו ביצוע שיחות טלפון, שליחת הודעות טקסט, הגדרת תזכורות, שליטה בהשמעת המוזיקה ועוד. התכונה פועלת בצורה חלקה עם איירפודס פרו 2 ומאפשרת לגשת לסירי גם כשהמכשיר נעול או לא בשימוש.

 

כדי להפעיל את התכונה "היי סירי" באיירפודס פרו 2 יש לוודא קודם כל שהיא מוגדרת באייפון או באייפד שלכם, עושים את זה דרך ההגדרות. לאחר שהתכונה מופעלת, אפשר לשלוט באמצעות העוזרת הווירטואלית באוזניות מבלי להתעסק בכפתורים או מסכי מגע. התכונה שימושית במיוחד כשאתם במצבים שאתם לא רוצים להוציא את הטלפון מהכיס או מהתיק.

מפרט טכני סוללה חזקה עד 6 שעות האזנה למוזיקה או 4.5 שעות שיחה. עד 30 שעות האזנה עם מארז הטעינה.

1,199.00

2 במלאי

 • ביצועי סאונד מתקדמים עם שבב  Apple H2 המהווה פריצת דרך בתחום הסאונד
 • ביטול רעשים אקטיבי משופר עד פי 2 מהדור הקודם
 •  4 מתאמי סיליקון להתאמה אישית ונוחה יותר
 • עמידות לזיעה ומים בתקן IPX4
 • סוללה חזקה במיוחד, עד 6 שעות האזנה למוזיקה או 4.5 שעות שיחה
 • עד 30 שעות האזנה עם מארז הטעינה
 • 5 דקות בלבד של טעינה של המארז יספקו שעה נוספת של האזנה
 • אפשרויות משלוח
  איסוף עצמי מהסניף: חינם

  שליח עד לביתך: 49 ש"ח

  אקספרס תוך 4 שעות: 109 ש"ח (בהתאם לאיזורי החלוקה)

  משלוח רשום בדואר ישראל: חינם

  רשימת הסניפים:

  אבן גבירול 30 ת"א (לונדון מיניסטור) 0543010055
  אלוף קלמן 3 ת"א – במתחם המרקט שרונה 0549839899

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “אזניות איירפודס פרו 2 אלחוטיות Airpods pro 2 with charging case Apple, USB”

There are no reviews yet.